# Czy macie produkt na stanie?

Większość naszych produktów nie jest magazynowana w naszym własnym magazynie i zamawiana jest od zewnętrznych dostawców, jak tylko otrzymamy zamówienie od klienta.

Jeśli produkt jest dostępny w naszym magazynie, jest to zaznaczone słowami "Na stanie".

Produkty, które nie są dostępne na stanie, mają określony czas w polu "Przewidywany czas gotowości do wysyłki". Towary te muszą zostać pozyskane od dostawcy, dlatego wskazany przewidywany czas dostawy musi być uwzględniony, zanim będziemy mogli wysłać je do Ciebie.

Nie mamy możliwości zamówienia produktów, które nie są wymienione na naszej stronie internetowej, ponieważ żaden z naszych dostawców nie poinformował o ich dostępności. Gdy tylko poinformują, że produkt jest dostępny, zostanie on automatycznie dodany do naszej strony internetowej.

# Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?

Zawsze możesz sprawdzić szacowany czas wysyłki oraz inne informacje o każdym produkcie, klikając na okładkę lub tytuł, na przykład w wynikach wyszukiwania.

Jeśli produkt jest dostępny na stanie, zazwyczaj wysyłamy go tego samego dnia, jeśli zamówienie zostanie złożone w dni robocze przed godziną 13:00 (CET). W przeciwnym razie wysyłka nastąpi następnego dnia roboczego. W okresach wzmożonego ruchu, wysyłka produktów ze stanu magazynowego może potrwać dłużej (np. w okresie świątecznym). Jednakże, jeśli produkty ze stanu magazynowego są zamawiane razem z produktami spoza stanu, całe zamówienie zostanie wysłane razem, jak tylko ostatni produkt trafi na nasz magazyn.

Czasy wysyłki są aktualizowane na bieżąco, na podstawie standardowego czasu dostawy od wybranego dostawcy, ale w niektórych przypadkach produkt może dotrzeć do naszego magazynu wcześniej lub później niż oczekiwano.

Status swojego zamówienia możesz zawsze sprawdzić w przeglądzie zamówień na swoim koncie klienta.

# Kiedy moje zamówienie zostanie dostarczone na mój adres?

Dodatkowo do przewidywanego czasu wysyłki dla każdego produktu, który jest podany w opisie produktu, musisz uwzględnić czas, który potrzebuje wybrany przewoźnik frachtowy, aby dostarczyć zamówienie na Twój adres.

Dostawa z naszego magazynu na Twój adres różni się w zależności od wybranej metody wysyłki i kraju docelowego. Szacowany czas dostawy na Twój adres można znaleźć w kroku 2 zamówienia (dostawa) pod każdą możliwą metodą wysyłki.


Szacowany czas tranzytu (standardowa dostawa):

W UE: Około 3-6 dni roboczych. Poza UE: Około 10-15 dni roboczych (bez uwzględnienia czasu na ewentualną obsługę celną)

Możesz również wybrać dostawę ekspresową podczas składania zamówienia.

Zawsze będziesz mógł śledzić swoje zamówienie za pomocą linku do śledzenia dostarczonego w potwierdzeniu wysyłki.

Jeśli Twoje zamówienie nie dotrze i wydaje się, że zaginęło w drodze, skontaktuj się z naszą obsługą klienta.

# Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane, jeśli zamówiłem więcej niż jeden produkt?

Wszystkie zamówione produkty są wysyłane w jednej przesyłce, nie wcześniej niż po otrzymaniu ostatniego produktu od naszego dostawcy.

Jeśli zmienisz zdanie i czas oczekiwania na niektóre produkty z Twojego zamówienia będzie zbyt długi, możemy zaproponować podzielenie Twojego zamówienia. Obciążymy Cię dodatkowymi kosztami wysyłki, wysyłając link do płatności na Twój adres e-mail za pozostałą kwotę za wysyłkę. Skontaktuj się z naszą obsługą klienta, a my podzielimy Twoje zamówienie.

# Czy mogę samodzielnie sprawdzić status zamówienia?

Tak, zawsze możesz zalogować się na swoje konto klienta i sprawdzić status swojego zamówienia. Kliknij na "Moje konto" i znajdź swoje zamówienie pod "Moje zamówienia" po więcej informacji.

# Moje zamówienie jest oznaczone jako nieopłacone. Kiedy obciążycie moje zamówienie?

Nie obciążamy Twojej karty kredytowej/konta PayPal/Apple Pay za zamówienie przed wysyłką. Oznacza to, że Twoje zamówienie będzie wyświetlane jako nieopłacone, dopóki nie zostanie spakowane i gotowe do wysyłki.

W przypadku, gdy płatność nie może być pobrana przy wysyłce, zatrzymamy Twoją paczkę i wyślemy nowy link do płatności. Gdy Twoja płatność zostanie zarejestrowana, Twoja paczka zostanie wysłana. Jeśli płatność nie zostanie otrzymana po naszym trzecim mailu i 10 dniach od spakowania, uznamy to za życzenie z Twojej strony, aby anulować zamówienie. Oczywiście możesz złożyć zamówienie ponownie.

# Przewoźnicy i koszty

Opłata za wysyłkę/obsługę nie jest wliczona w cenę produktu i zależy od wagi zamówienia, wymiarów paczki oraz kraju docelowego.

Oferujemy dostawę za pośrednictwem Postnord (dostarczaną przez krajowego operatora pocztowego), DHL, UPS i GLS. Do wyboru są zarówno standardowe, jak i ekspresowe metody wysyłki, dostawa do punktów odbioru oraz dostawa do domu. Różnice regionalne mogą ograniczać możliwości.

Spróbuj zamówić to, co chcesz, przejdź do kroku 2 w procesie zamówienia, a zobaczysz, którzy przewoźnicy są dostępni oraz dokładne koszty wysyłki dla Twojego zamówienia i adresu przed złożeniem zamówienia.

Wysyłka na cały świat:

iMusic wysyła produkty na cały świat. Informacje o metodach wysyłki i stawkach za dostawę do innych krajów można znaleźć, wprowadzając odpowiedni adres dostawy i kraj dostawy w kroku 2 procesu zamówienia.

Zamówienia spoza UE:

Lokalne cła, podatki oraz opłaty celne mogą być naliczane przez firmę dostawczą po przyjeździe przesyłki. Takie podatki i opłaty muszą być opłacone przez klienta. Lokalne podatki i opłaty NIE są wliczone w cenę pokazywaną w koszyku zamówienia. iMusic nie posiada informacji o kwotach lokalnych podatków celnych do zapłacenia po przyjeździe. Wiele krajów pozwala paczkom na niewielkie kwoty przejść przez odprawę celną bez kosztów/podatków/opłat. Przed złożeniem zamówienia sprawdź przepisy prawne w swoim kraju, aby uzyskać więcej informacji.

# Czy mogę śledzić swoją przesyłkę?

Otrzymasz od iMusic link do śledzenia przesyłki w potwierdzeniu dostawy, dzięki czemu będziesz mógł śledzić swoje zamówienie na każdym etapie jego podróży do Ciebie.

W przypadku problemów z dostawą, na przykład gdy zamówienie nie dotrze lub wydaje się zaginione, skontaktuj się z naszą obsługą klienta.

# Jakie metody płatności oferujecie i kiedy dokonujecie obciążenia?

Oferujemy następujące metody płatności:

 • ▪ Karta kredytowa (Mastercard, Visa, American Express, DinersClub)
 • ▪ Paypal
 • ▪ Klarna (tylko w niektórych krajach)
 • ▪ Apple Pay
 • ▪ GooglePay


Dostępne metody płatności mogą różnić się w zależności od kraju. Spróbuj złożyć zamówienie, a w kroku 3 procesu zamówienia zobaczysz, które metody płatności są dostępne dla Twojego adresu.

Pamiętaj, że mimo że autoryzujesz płatność w momencie składania zamówienia, ostateczne obciążenie przez iMusic nastąpi w momencie wysyłki zamówienia. W niektórych przypadkach na Twoim koncie może pojawić się transakcja od samego początku, która jest tylko wyrazem rezerwacji kwoty zamówienia.

Ponieważ autoryzacje płatności mogą wygasnąć po około miesiącu (różni się to w zależności od metody płatności), możemy poprosić Cię o ponowną autoryzację płatności mailem, jeśli będzie to konieczne.

# Dlaczego moja karta kredytowa została odrzucona?

Jeśli transakcja kartą kredytową zostanie odrzucona, może to być spowodowane błędnie wprowadzonymi informacjami. Sprawdź dane i spróbuj ponownie.

Potrzebne informacje:

 • ▪ Numer karty (nie numer konta): 16 dużych cyfr na przedniej stronie Twojej karty.
 • ▪ Miesiąc i rok: np. 10/12, co oznacza 10 miesiąc roku 2012. Nie 12 miesiąc 2010!
 • ▪ CVC: 3 cyfry w prawym górnym rogu pola przeznaczonego na Twój podpis. Szczegółowe wyjaśnienie znajdziesz również, klikając na znak zapytania obok pola CVC.


Brakujące lub nieudane uwierzytelnienie płatności 3D może być również przyczyną odmowy przy użyciu kart kredytowych.

Jeśli Twoja płatność kartą kredytową jest ciągle odrzucana, spróbuj skorzystać z innego sposobu płatności.

# Czy mogę anulować/zmienić zamówienie przed wysyłką?

Możesz anulować zamówienie, które nie zostało jeszcze wysłane, w każdej chwili bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy również do zgłaszania zmian w zamówieniu (np. dodania lub usunięcia przedmiotów), dopóki Twoje zamówienie nie jest jeszcze przygotowywane do wysyłki.

Możesz to zrobić, dzwoniąc do nas w godzinach otwarcia naszej infolinii lub wysyłając do nas maila na adres info@imusic.dk z informacją, że chcesz anulować/zmienić swoje zamówienie. Zwróć uwagę, że realizacja wniosków pisemnych może zająć nieco więcej czasu. Zadzwoń do nas, jeśli czas wysyłki jest bliski, abyśmy mogli zdążyć zatrzymać Twoje zamówienie.

W przypadku anulowania autoryzacja Twojej płatności zostanie automatycznie anulowana. Jeśli zdecydujesz się usunąć przedmioty z zamówienia, Twoja płatność zostanie automatycznie dostosowana przy wysyłce. W przypadku dodatków do zamówienia, wyślemy nowy link do płatności za pozostałą kwotę.

Jeśli Twoje zamówienie zostało już wysłane przed anulowaniem, możesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy i zwrócić zamówienie do nas. Zobacz także następną sekcję.

# Czy mogę zwrócić otrzymane przedmioty (prawo do odstąpienia od umowy)?

Termin na odstąpienie od umowy wynosi 14 dni od daty, w której otrzymałeś przedmioty, lub w której osoba trzecia przez Ciebie wyznaczona, która nie jest przewoźnikiem, przejęła w posiadanie dostarczony produkt.

Aby anulować zamówienie, musisz nas poinformować o anulowaniu. Możesz to zrobić, wysyłając maila na adres info@imusic.dk i informując, że chcesz anulować zakup. Zapraszamy również do kontaktowania się z naszą obsługą klienta w Danii pod numerem +45 86 13 73 43 (czas środkowoeuropejski). Jeśli chcesz zadzwonić, sprawdź wcześniej godziny otwarcia naszego biura oraz ewentualną różnicę czasową.

Nie możesz anulować zamówienia poprzez odmowę odbioru przedmiotu lub poprzez nieodebranie go bez powiadomienia nas o anulowaniu. Musisz wysłać swoją wiadomość informującą o anulowaniu zakupu przed upływem terminu na anulowanie.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotów przedmiotów, które nie spełniają poniższych warunków zwrotu, i w takich przypadkach nie zwrócimy kosztów wysyłki, kosztów zwrotu, cła czy innych opłat, które mogą być nałożone. Więcej informacji na temat kosztów zwrotu znajdziesz w następnej sekcji.

Aby kwalifikować się do zwrotu przedmiotów, upewnij się, że:

 • ▪ Przedmioty zostały dostarczone w ciągu ostatnich 14 dni
 • ▪ Pieczęć na przedmiocie nie została zerwana (dotyczy wszystkich formatów muzycznych i filmów)
 • ▪ Artykuł jest nieużywany (dotyczy towarów, odzieży, książek i akcesoriów do winyli)
 • ▪ Poinformowałeś iMusic o zwrocie z wyprzedzeniem
 • ▪ Zapewniłeś odpowiednie opakowanie podczas zwracania przedmiotów do iMusic
 • ▪ Zapłaciłeś za wysyłkę zwrotną (zobacz również następną sekcję)


Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia zwrotów, które nie spełniają powyższych warunków zwrotu.

# Zwroty i koszty wysyłki (prawo do odstąpienia od umowy)

Jesteś odpowiedzialny za wszelkie koszty wysyłki oraz inne opłaty związane ze zwrotem towarów do nas. Upewnij się, że przedmioty są dobrze zabezpieczone podczas wysyłki, nie zwrócimy kosztów za przedmioty, które zostały uszkodzone podczas zwrotu do iMusic.

Prosimy o odsyłanie towarów na poniższy adres:

iMusic A/S

Sindalsvej 36

DK-8240 Risskov

Dania


Prosimy o dołączenie krótkiej wiadomości z Twoim imieniem i numerem zamówienia, aby zapewnić sprawną obsługę Twojego zwrotu w naszym magazynie.

Przedmioty muszą zostać zwrócone nieużywane, nieuszkodzone i w nienaruszonym, oryginalnym opakowaniu. Musisz zapłacić za przesyłkę zwrotną. Zwrotów wysłanych za pobraniem nie przyjmujemy.

Jednakże, jeśli klient spoza UE zaniedba zapłatę za możliwe podatki importowe, cła celne lub inne opłaty naliczane przy przyjeździe do kraju docelowego, klient odmówi odbioru przesyłki, lub władze celne zwracają zamówienie z powodu błędu popełnionego przez klienta, lub jeśli zamówienie zostanie zwrócone do iMusic z jakiegokolwiek powodu, który nie jest winą iMusic, iMusic potrąci koszty wysyłki oraz koszty zwrotu do Danii przed zwróceniem pozostałej zapłaconej kwoty.

Ponadto, zdecydowanie zalecamy klientom spoza UE, aby nie zwracali żadnych zamówień z powodu ogromnych kosztów podatku importowego do UE, które niestety musimy potrącić przed dokonaniem zwrotu. Jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, zawsze najpierw skontaktuj się z naszą obsługą klienta, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie alternatywne rozwiązanie. W przypadku zwrotów zamówień/przedmiotów spoza UE, musimy naliczyć co najmniej 30 EUR za podatek importowy. Wszelkie niezapłacone opłaty związane ze zwrotem zostaną potrącone przed zwrotem kwoty zamówienia.

# Reklamacje - Jeśli coś jest nie tak z przedmiotem

Jeśli otrzymasz wadliwy, uszkodzony produkt lub produkt, którego zawartość nie odpowiada opisowi na naszej stronie internetowej, możesz złożyć reklamację w ciągu 24 miesięcy od daty dostawy, kontaktując się z nami pod adresem info@imusic.dk lub tel. +45 86 13 73 43.

Reklamację należy zawsze zgłosić w rozsądnym czasie po odkryciu wady. Rozpatrzymy reklamację jak najszybciej i powiadomimy Cię, czy można zaoferować obniżkę ceny lub pełny zwrot kosztów. Jeśli w zamówieniu był tylko jeden przedmiot, który jest przedmiotem reklamacji, iMusic zwróci również koszty wysyłki tego zamówienia.

Prosimy o opisanie problemu jak najbardziej szczegółowo, poprzez przesyłanie zdjęć i/lub filmów przedstawiających wadę. Jeśli złożysz reklamację po więcej niż 6 miesiącach od otrzymania towaru, musisz być w stanie udowodnić, że wada istniała w momencie otrzymania towaru. Jednakże przez pierwsze 6 miesięcy ciężar dowodu spoczywa na iMusic.

Aby otrzymać odszkodowanie za reklamację, wada musi być obecna zanim otrzymałeś towar. Jeśli uszkodzenie jest wynikiem użytkowania, iMusic nie zapewni odszkodowania.

W niektórych przypadkach możemy otrzymać od naszego dostawcy przedmiot bez oryginalnej folii zabezpieczającej. Dlatego nie akceptujemy braku folii zabezpieczającej jako powodu do reklamacji, jeśli produkt w przeciwnym razie jest wolny od wad. iMusic nie sprzedaje produktów używanych. Brak pieczęci nie oznacza, że produkt był używany.

Dla zamówień wewnątrz UE możemy zdecydować się na dostarczenie etykiety zwrotnej, jeśli jest to konieczne. Jeśli zdecydujesz się na zwrot przedmiotu na własną rękę innym sposobem lub bez naszej zgody, zwrócimy kwotę, jaką byśmy ponieśli, gdybyś użył etykiety zwrotnej iMusic, ale tylko jeśli reklamacja jest uzasadniona. Jeśli reklamacja nie jest uzasadniona, wszystkimi kosztami wysyłki w przypadku reklamacji zostanie obciążony klient.

Ze względu na ogromne koszty zwrotu i długie czasy tranzytu przesyłek spoza UE do Danii, nie wymagamy zwrotu wadliwych przedmiotów. Zamiast tego możemy poprosić o dowód zniszczenia wadliwego przedmiotu, abyśmy mogli wydać pełny zwrot kosztów.

Jednakże zwrot wadliwego przedmiotu na nasz koszt musi być zawsze zaakceptowany przez naszą obsługę klienta z góry.


Reklamacje - Specjalne wytyczne dla K-pop

K-pop (koreański pop) to specjalna kategoria produktów, gdzie każdy produkt zwykle występuje w kilku różnych wersjach, które początkowo są dystrybuowane losowo.

Zawsze możesz wskazać preferowaną wersję w komentarzu do swojego zamówienia (można to zrobić na kroku 2 podczas realizacji zamówienia). Jednak nie można zagwarantować, że preferowana wersja będzie dostępna. Jeśli zamawiasz 2 lub więcej tych samych albumów, zostaw komentarz w swoim zamówieniu, jeśli nie chcesz, abyśmy wysłali identyczne wersje. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli żądana wersja nie będzie mogła być dostarczona.

Jeśli otrzymałeś wersję inną niż preferowana i chcesz zwrócić otrzymaną wersję, nadal przysługuje Ci ogólne prawo odstąpienia od umowy, pod warunkiem, że nie zerwałeś pieczęci na produkcie. Jako kupujący, jesteś odpowiedzialny za koszty zwrotu.

# Czy mogę zapisać przedmioty na później?

Możesz zapisać przedmioty, aby zamówić je później, albo parkując swój koszyk na zakupy (możliwe tylko w niektórych przypadkach) albo tworząc listę życzeń. Więcej informacji znajdziesz w dwóch następnych sekcjach.

Należy pamiętać, że w żadnej z tych dwóch możliwości nie jest możliwe zarezerwowanie przedmiotów, a status zapasów i ceny mogą się zmieniać i być aktualizowane w międzyczasie.

# Czy mogę "zaparkować" swój koszyk na zakupy?

Jeśli zaakceptowałeś pliki cookie, wybrałeś funkcję "zapamiętaj mnie" i w zależności od ustawień przeglądarki, Twój koszyk na zakupy może być zaparkowany na co najmniej 48 godzin. Jeśli chcesz zaparkować przedmioty na dłużej, skorzystaj z funkcji listy życzeń.

Nie zalecamy parkowania koszyka na zakupy. Należy pamiętać, że przedmioty w zaparkowanym koszyku na zakupy NIE są zarezerwowane i mogą zostać wyprzedane w międzyczasie. W rzadkich przypadkach ceny również mogą być dostosowane podczas parkowania koszyka, jeśli ceny zostaną w międzyczasie zaktualizowane.

# Czy mogę stworzyć listę życzeń?

Tak, możesz łatwo stworzyć nową listę życzeń i dodawać do niej przedmioty (musisz być zalogowany). Po zalogowaniu będziesz mógł dodawać przedmioty do swoich list życzeń, znajdując produkty na naszej stronie internetowej i klikając na szary pasek poniżej przycisku "kup". Jeśli wcześniej nie utworzyłeś listy życzeń, zostanie automatycznie utworzona nowa, z dzisiejszą datą jako nazwą listy życzeń. Listy życzeń można znaleźć w sekcji "Moje konto > Lista życzeń".

# Czy mogę wysłać listę życzeń do kogoś?

Tak. Listy życzeń można łatwo wysyłać do przyjaciół i rodziny! Zaloguj się, kliknij "Listy życzeń" i otwórz listę życzeń, którą chcesz wysłać. Wypełnij sekcję "Wyślij listę życzeń do przyjaciela" podanymi informacjami i kliknij wyślij.

# Dlaczego macie kilka różnych cen za te same przedmioty?

Wiele przedmiotów występuje w nieco różnych wersjach, na przykład z różnymi rocznikami wydania, listami utworów lub krajami produkcji. Ponieważ niektórzy klienci wolą mieć możliwość dokładnego wyboru wersji, którą kupują, wyświetlamy wszystkie różne dostępne wersje od wszystkich naszych wielu dostawców. Dlatego niektóre prawie identyczne przedmioty mogą mieć krótszy czas wysyłki od jednego dostawcy lub niższą cenę od innego dostawcy.

# Czy ceny podane są z VAT, cłami itp.?

Dla krajów w UE

Wszystkie wyświetlane ceny produktów są podane bez kosztów wysyłki i z VAT. VAT jest automatycznie kalkulowany i dostosowywany zgodnie z przepisami kraju docelowego. Nie ma żadnych dodatkowych podatków ani opłat obowiązujących przy zamówieniach wewnątrz UE.

VAT i zamówienia do Wielkiej Brytanii

Wszystkie ceny wyświetlane na naszej brytyjskiej stronie internetowej zawierają 20% brytyjskiego VAT-u. Jeśli kwota zamówienia, włącznie z kosztami przesyłki i bez VAT-u, przekroczy 135 funtów, brytyjski VAT nie zostanie pobrany przez iMusic, ponieważ płatność VAT-u oraz dodatkowe opłaty manipulacyjne będą naliczane przy przyjeździe do Wielkiej Brytanii bezpośrednio przez przewoźnika. Poinformujemy Cię o wszelkich zmianach w kalkulacji VAT-u w kwocie Twojego zamówienia, gdy przejdziesz do kroku 3 (płatność) podczas realizacji zamówienia. W podsumowaniu zamówienia w kroku 3, przed przejściem do płatności, możesz z góry znaleźć specyfikację dotyczącą stosowanej stawki VAT dla Twojego zamówienia. Informacje te znajdziesz również w mailu z potwierdzeniem zamówienia.

Dla krajów spoza UE

Dla zamówień wysyłanych do krajów spoza UE mogą obowiązywać koszty wysyłki, lokalne podatki celne i opłaty celne, które mogą być naliczane przez firmę spedycyjną przy przyjeździe. Takie podatki i opłaty muszą być opłacone przez klienta. Lokalne podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wyświetlaną w naszym koszyku zamówień. iMusic nie posiada informacji o kwotach lokalnych podatków celnych, które należy zapłacić przy przyjeździe. Wiele krajów pozwala na przeprowadzenie odprawy celnej paczek na niewielkie kwoty bez jakichkolwiek kosztów/podatków/opłat. Sprawdź przepisy prawne w swoim kraju przed złożeniem zamówienia.

Jeśli klient spoza UE zaniedba zapłatę za możliwe podatki importowe, cło lub inne opłaty naliczane przy przyjeździe do kraju docelowego lub odmówi odbioru przesyłki, iMusic potrąci koszty wysyłki, koszty wysyłki zwrotnej do Danii przed zwrotem pozostałej zapłaconej kwoty.

VAT dla Twojego koszyka zakupów może być przeliczony w przypadku zmiany waluty lub gdy kraj docelowy zostanie zmieniony podczas realizacji zamówienia.

# Czy mogę zmienić/poprawić dane mojego konta klienta?

Tak, możesz łatwo zmienić swój adres, adres rozliczeniowy i dostawy, a nawet preferowaną walutę i język w mailach od nas. Zaloguj się, kliknij "Moje Konto" w prawym górnym rogu i wybierz "Edytuj profil", aby samodzielnie dokonać zmian.

Zmiany adresu w Twoim koncie klienta nie wpływają na otwarte zamówienia. Jeśli chcesz zmienić adres w swoim zamówieniu, prosimy o kontakt z nami.

W przypadku, gdy chcesz, abyśmy usunęli Twoje konto klienta, wyślij do nas maila.

# "Błędne hasło"

Możliwe, że wpisałeś cyfrę 0 jako literę O? Albo literę l jako cyfrę 1?

Spróbuj jeszcze raz, a jeśli problem będzie się powtarzał, kliknij na "Zapomniałeś hasła?", aby móc wybrać nowe hasło.

# Zapomniałem hasła. Co mam zrobić?

Przejdź na stronę logowania i kliknij "Zapomniałeś hasła?", a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać nowe.

# Kiedy próbuję się zalogować, otrzymuję komunikat "Nie ma użytkowników zarejestrowanych z tym adresem e-mail". Jestem zarejestrowanym użytkownikiem, co mam zrobić?

Podczas rejestracji wpisałeś inny adres e-mail lub popełniłeś błąd w pisowni swojego adresu. Spróbuj ponownie, a jeśli problem będzie się utrzymywał, wyślij maila na adres info@imusic.dk z tematem "problemy z logowaniem". Pamiętaj, aby dołączyć swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe, aby dalej Ci pomóc.

# Kiedy próbuję się zalogować, jestem przekierowywany na stronę logowania. Co mam zrobić?

Albo ustawienia Twojej przeglądarki są nieprawidłowe: Naciśnij przycisk [F5], a następnie [Enter]. Albo sprawdź, czy nie jesteś już zalogowany. Spójrz w prawym górnym rogu obok pola wyszukiwania: Jeśli znajdziesz menu "Moje konto", to znaczy, że jesteś już zalogowany.

# Czy mogę samodzielnie zmienić swoje hasło?

Tak, możesz łatwo zmienić swoje hasło, logując się, klikając "Moje konto" w prawym górnym rogu, a następnie wybierając "Edytuj profil". Tutaj będziesz miał możliwość zmiany hasła.

# Podczas składania zamówienia pojawia się komunikat o błędzie "Błąd bezpieczeństwa. Błąd deszyfrowania danych". Co mam zrobić?

Poziom bezpieczeństwa naszego systemu wymaga nowszej wersji przeglądarki. Zaktualizuj swoją przeglądarkę i spróbuj ponownie.

# Nie otrzymuję żadnych maili od iMusic. Co mogę zrobić?

Najczęstszą przyczyną, dla której maile od iMusic nie docierają do odbiorcy, jest błędnie wpisany adres e-mail.

Sprawdź czy wprowadziłeś poprawny adres e-mail na swoim koncie, klikając na "Moje Konto" w prawym górnym rogu. Jeśli chcesz zmienić swój adres e-mail, możesz to zrobić w sekcji "Edytuj Profil".

Może to być również spowodowane nieprawidłowo ustawionym filtrem spamu przez Twojego dostawcę poczty. Sprawdź folder spamu lub inne foldery, które Twój dostawca poczty może używać (promocje, itp.). Spróbuj dodać nasz e-mail (info@imusic.dk) do książki adresowej i zobacz, czy to pomoże.

Inną częstą przyczyną, dla której maile nie są dostarczane, jest pełna skrzynka pocztowa. Dostawcy usług pocztowych (np. hotmail.com) mają maksymalny limit na pojemność skrzynki pocztowej. Jeśli skrzynka jest pełna, maile nie mogą być odbierane. Dlatego zawsze należy usuwać nieistotne i odczytane maile, aby zrobić miejsce na nowe, zanim zostanie osiągnięty limit.

# Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, oczywiście zapraszamy do kontaktu z nami drogą mailową lub telefonicznie w godzinach otwarcia. Kontakt z iMusic.