O iMusic


Duński sklep internetowy z muzyką, gadżetami, filmami i książkami od 2005 rokuiMusic rozpoczęło działalność w Aarhus C w 2005 roku z chęcią oferowania jednego z najszerszych wyborów płyt CD i DVD na duńskim rynku. Udało się! Nasza działalność szybko się rozrosła od momentu powstania, tak samo jak nasze ambicje, i w kolejnych latach poszerzyliśmy naszą ofertę o winyle, książki, K-pop i gadżety zarówno z Danii, jak i z zagranicy. Dzisiaj mamy jedną z największych ofert w Skandynawii.

Od 2018 roku rozwijaliśmy działalność o sklep fizyczny, który sprzedaje winyle, K-pop i CD i więcej. Ze względu na nasz ogromny rozwój, przenieśliśmy się w 2021 roku z naszego adresu w Aarhus C do większych pomieszczeń w Risskov, jednocześnie rozbudowując nasz fizyczny sklep z płytami - z głównym naciskiem na winyle i K-pop.

Nasz sklep internetowy rozszerza działalność na rynki zagraniczneW 2010 roku iMusic zostało wybrane jako dostawca w ramach kontraktów SKI (Statens og Kommunernes Indkøbsservice) na dostawy do bibliotek i szkół. Dodane zostały nowe kontrakty, i od 2012 do 2016 roku byliśmy głównym dostawcą muzyki do bibliotek w Danii. W 2016 roku iMusic wygrało kontrakt na dostawę wszystkich duńskich książek, filmów i gier do bibliotek i bibliotek szkolnych, i w okresie od 2016 do 2021 roku dostarczyliśmy ponad 4 miliony książek do duńskich bibliotek i bibliotek szkolnych z naszego magazynu w Risskov. Dlatego oferujemy również ogromny asortyment duńskich, angielskich i międzynarodowych książek w naszym sklepie internetowym.

Na początku 2021 roku podjęliśmy decyzję o skupieniu działalności na naszym sklepie internetowym, imusic.dk, i dalszym rozszerzaniu go na rynki zagraniczne. Norwegowie, Niemcy i Szwedzi byli pierwszymi, którzy nas przyjęli, a od tego czasu zdobyliśmy zadowolonych klientów w ponad 30 krajach, którzy mogą uzyskać dostęp do naszej strony internetowej na kilku różnych domenach i w różnych językach (imusic.dk, imusic.se, imusic.no, imusic.de, imusic.es, imusic.co, imusic.br.com, imusic.uk, imusic.ca, imusic.ch, imusic.fi, imusic.fr, imusic.be i imusic.nl).

Jedne z największych sklepów internetowych w Skandynawii - ale nadal ceniące doskonałą i osobistą obsługę klientaNasz szybki rozwój miał miejsce na rynku, który jest regularnie uważany za przegranego w konkurencji z cyfryzacją. Wyjaśnienie, dlaczego iMusic zdołało rosnąć przez lata, polega na tym, że stale rozszerzamy naszą sieć dostawców do tego stopnia, że nasz wybór produktów jest dziś jednym z największych w Europie, z wieloma milionami produktów na stronie internetowej. Pomaga to zapewnić, że możemy stale oferować zarówno popularne, jak i niszowe przedmioty, zarówno nowe, jak i rzadkie - zawsze w świetnych cenach. Jeśli jeden dostawca nie może dostarczyć towarów, mamy długą listę alternatyw, które możemy wykorzystać. Nasza strona internetowa jest codziennie aktualizowana danymi od naszych dostawców, tak że zarówno przecenione przedmioty, nadmiarowe zapasy, nowe wydania i tym podobne stają się dostępne na stronie niemal w dokładnym momencie ich ogłoszenia przez dostawców.

Ponadto, pomimo ciągłego wzrostu, stale dążymy do tego, by zachować przyziemność i świadczyć osobistą obsługę klienta, gdzie szczerość i pasja są kluczowe - zawsze z pragnieniem zapewnienia najlepszej obsługi indywidualnemu klientowi. Odzwierciedla się to w naszym wysokim Trustscore na Trustpilot

Czy szukasz książek, muzyki, filmów czy gadżetów - witamy w iMusic!